FAQ

Dravčí Oko: Kdy kniha vyjde?

1. PROSINCE 2014

Nebude mít klasicky tištěnou podobu, ale bude to e-book a k dispozici bude hned v několika různých formátech, takže vaše čtečky by neměly mít žádný problém. DO je rozděleno celkem na tři knihy ( = tři části a všechny dohromady tvoří zhruba 450 stránkový román) jedna průměrně po 150 stranách. Cena jednoho e-booku Vás jistě potěší, bude totiž velmi nízká ;)

Duše: Kdy kniha vyjde?

Momentálně je rukopis u nakladatele a čekám na posouzení.

Duše: Bude kniha volně k přečtení na internetu?

Nebude. Možná tak jako e-book, ale prozatím o ní přemýšlím pouze v tištěné podobě.

Duše: Bude to série, nebo jen samostatná kniha?

Prozatím je to samostatná kniha a při psaní jsem ani o dalších dílech neuvažovala. Ovšem vše záleží na okolnostech a kdyby bylo potřeba, pokračování bych se nebránila. Pro všechny případy se mi v hlavě už nějaký ten další děj v hrubých náčrtech rýsuje :)

Budeš psát pokračování Vlčích Máků?

Budu. Původně to byla jen krátká soutěžní povídka, potom jsem z toho měla v plánu udělat "příběh na pokračování". Teď to má potenciál na celou samostatnou knížku a tak jsem o VM začala i uvažovat. Na příběhu nyní aktivně pracuju, od začátku přepisuju a pokračuju v psaní :)

Budeš dál psát a zveřejňovat povídky?

Ano. Několik jich visí tady na webu, ale většina z nich je pořád rozpracovaná (více času dávám psaní knih a povídkám se věnuju spíš "rekreačně") a některé ještě nebyly zveřejněny vůbec. Pohrávám si s myšlenkou, že až rozepsané dokončím, tématicky je sjednotím a pustím do světa jako soubor povídek (volně, zdarma ke stažení, pro radost) :)